Wydarzenia

 • Wygrywamy przetarg na projekt systemu monitoringu wizyjnego Wałbrzycha
  Otrzymaliśmy właśnie informacje, że nasza oferta zastała uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy projektu rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego miasta Wałbrzycha. To kolejny nasz sukces na terenie woj. dolnośląskiego w ostatnim czasie. W ciągu ostatnich 3 lat wykonaliśmy na tym terenie systemy dla takich miast jak Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Trzebnica. Ogólna wartość tych prac to ponad 5 milionów złotych.
  Więcej
 • Otwarcie Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu
  Wystrzał armatni oznajmił wysztkim mieszkańcom miasta otwarcie długo oczekiwnej w Raciborzy inwestycji Aquaparku H2OstrógRelacja poniżej:
  Więcej
 • Bolesławiec pod kontrolą kamer
  Prawie 1,5 mln zł wydały władze Bolesławca na nowoczesny system monitoringu wizyjnego. Milion z tej kwoty, to dofinansowanie unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego. Od 17 kwietnia straż miejska podgląda mieszkańców przy pomocy 31 kamer. Więcej informacji w dziale projekty:
  Więcej
 • Termy Cieplickie otwarte
  W minioną sobotę, 22 lutego po raz pierwszy zostały udostępnione baseny Term Cieplickich dla gości, którzy uzyskali specjalne zaproszenia uczestnicząc w konkursach przygotowanych przez spółkę oraz dla młodzieży z klubów sportowych, podopiecznych z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Oficjalne otwarcie dla wszystkich nastąpi 3 marca br.
  Więcej
 • MWM wygrywa przetarg na eksploatację Oczyszczalni Ścieków przy Zakładach Chemicznych w Tarnowskich Górach
  Miło nam poinformować, że firma nsza zwyciężyła w postępowaniu przetargowym na wybór eksploatatora Oczyszczalni Ścieków przy Zakładach Chemicznych w Tarnowskich Górach. Warto dodać, że jest to obiekt który zaprojektowaliśmy i w calości wykonalismy w latach 2001-2005
  Więcej
Wczytywanie danych...