Wydarzenia

 • System nadzoru pożarowego Forester dla Nadleśnictwa Czarne
  Pod koniec listopada 2016 przekazaliśmy do użytku kolejne 2 systemy nadzoru przeciwpożarowego Forester. Nasze urządzenia nadzorować będą obszary leśne o powierzchni ponad 25 tys ha zlokalizowane w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie.Informacje o projekcie dostępne są tutajWięcej o systemi Forester można przeczytać tutaj.
  Więcej
 • Aktualizacja strony ESOK PALATYN
  Przystępujemy do aktualizacji naszych produktowych stron www.Gotowa jest już nowa strona systemu PALATYNUruchomienie w stycznu 2017 !!!
  Więcej
 • Targi Orgatec 2016 w Kolonii
  We współpracy z naszymi partnerami Nowy Styl i Furniko, zaprezentowaliśmy na największych w Europie targach mebli i techniki biurowej "Orgatec" w Kolonii rozwiązania systemu zamków elektronicznych Metra.Więcej o systemie zamków elektronicznych Metra dowiesz się tutaj
  Więcej
 • Basen w Żarowie już otwarty.
  Zakończyliśmy realizację instalacji technologii uzdatniania wody dla basenu w Żarowie.Więcej informacji na stronie miejskiej
  Więcej
 • Zapytanie ofertowe w ramach projektu POIG
  Zaproszenie do złożenia oferty   Beneficjent: MWM Sp. z o.o. Sp. komandytowa 44-100 Gliwice ul. Grottgera 35 tel/fax 32 279 05 48 e-mail: biuro@mwm.pl   W związku z planowaną realizacja projektu  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działania 1.2 „Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach” pt:  „Opracowanie innowacyjnego systemu wspomagającego nowoczesne, elastyczne sposoby pracy biurowej w tym w szczególności dynamicznego, opartego na bieżących potrzebach, współdzielenia stanowisk, powierzchni i infrastruktury biurowej.”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  zapraszamy…
  Więcej
 • Praca wre.... Realizujemy 235-ty kontrakt w historii firmy,
  Przed nami intensywne drugie półrocze. Pracujemy pełną parą - aktualnie realizujemy 18 różnych kontraktów o łącznej wartości ponad 11 mln zł. Najnowszy kontrakt - 235-ty w naszym dorobku - to kolejna umowa z niemieckim koncernem Bosch Rexroth na wykonanie prac przy modernizacji Opery w Stuttgarcie.
  Więcej
 • Zabezpieczamy Światowe Dni Młodzieży
  Firma nasza, jako członek konsorcjum wykonawczego, została wybrana do realizacji systemu monitrongu wizyjnego m. Krakowa, którego celem ma być zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży 2016. Wykonamy kilkanaście nowych punktów kamerowych oraz ich integrację z prawie 200 kamerami ZIKiT Kraków.Wiécej o projekcie tutaj.
  Więcej
 • Pluskadełko w Rybniku już otwarte. Kolejne - w budowie
  Nasz dział instalacji basenowych zakończył realizację wodnego placu zabaw w Rybniku. "Pluskadełka" - bo taką sympatyczną nazwę wymyślono dla tego typu obiektów - to kolejna nasza realizacja, po podobnej instalacji na kąpielisku Rudna. Równocześnie realizujemy drugi obiekt tego typu dla Term Maltańskich w Poznaniu.
  Więcej
 • Monitoring wizyjny Jastrzębie Zdrój gotowy.
  Zakończyliśmy budowę systemu monitoringu wizyjnego miasta Jastrzębie Zdrój. Więcej informacji w dziale Projekty.
  Więcej
 • Udane I półrocze - dział technologii wody.
  Nasz dział technologii wody zakończył w terminie umowym prace związane z remontem kąpieliska otwartego w Rudzie Śląskiej.Więcej na temat obiektu można przeczytać tutaj:W dalszym ciągu realizujemy prace przy budowie pływalni w Żarowie oraz modernizacji basenu w Wodzisławiu Śląskim.
  Więcej
Wczytywanie danych...